?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

rarebit cheese followup

I belatedly paid attention to the price on a second purchase: $9 for 6.7 ounces. Eek! $21.50/pound!

No wonder "buy components for a kitchen lunch" started seeming uncompetitive with "buy a cheap lunch out".

See the comment count unavailable DW comments at https://mindstalk.dreamwidth.org/505616.html#comments

Tags:

Profile

Phoenix
mindstalk
Damien Sullivan
Website

Latest Month

April 2019
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner